Urna pogrzebowa 2730 | sklep internetowy
search
  • Urna pogrzebowa 2730 | sklep internetowy

Urna pogrzebowa 2730

640,00 zł

Urna Pogrzebowa 2730 – Godność i Szacunek na Wieczny Spoczynek

Podczas żegnania bliskiej osoby, każdy detal ma znaczenie, aby oddać należyty szacunek i uczcić wspomnienie o niej. Urna Pogrzebowa 2730 jest wyjątkowym wyborem dla tych, którzy pragną zachować pamięć o zmarłym w sposób pełen godności i elegancji.

Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady dostawy

(edytuj w module Customer Reassurance)

  Zasady zwrotu

(edytuj w module Customer Reassurance)

Wykonana z najwyższej jakości metalu szlachetnego, Urna Pogrzebowa 2730 charakteryzuje się nie tylko trwałością, ale i wyjątkowym wykończeniem. Metal szlachetny, z którego została wykonana, gwarantuje nie tylko długowieczność urny, ale również odporność na zmienne warunki atmosferyczne, co jest szczególnie istotne w przypadku pochówku urnowego na zewnątrz lub przechowywania w niszy urnowej.

Design urny łączy w sobie tradycję z nowoczesnością. Proste, ale zarazem eleganckie linie i subtelne zdobienia podkreślają unikalny charakter tego pojemnika na prochy. Jest to wybór, który harmonijnie komponuje się z różnorodnymi przestrzeniami i estetykami, zarówno klasycznymi, jak i nowoczesnymi.

Urna Pogrzebowa 2730 została zaprojektowana z myślą o tych, którzy poszukują produktu, który przez lata będzie zachowywał swój niezmienny wygląd i jakość. Precyzja wykonania każdego szczegółu świadczy o dbałości o najwyższe standardy i oddaje hołd życiu, które odeszło.

Oferując nie tylko piękno i trwałość, ale i bezpieczeństwo, urna posiada solidny system zamykania, który zapewnia, że prochy zostaną przechowane w sposób godny i bezpieczny. Jest to szczególnie ważne dla rodzin, które pragną, aby ostatnie miejsce spoczynku ich bliskich było zarówno piękne, jak i niezawodne.

Wybierając Urnę Pogrzebową 2730, decydujesz się na produkt, który jest nie tylko świadectwem szacunku dla zmarłego, ale również wyrazem troski o zachowanie pamięci w formie, która przetrwa próbę czasu. To inwestycja w symbol trwałej pamięci i niezmiennego szacunku.

2730
Komentarze (0)